21.05.2017

Гарантії

Кожен учасник Споживчого товариства «Грінвуд Хауз», що робить внески, може не турбуватися про свої кошти і сумлінне виконання зобов’язань з боку товариства з наступних причин:

  1. Безпека угод. СТ «Грінвуд Хауз» зареєстрований у всіх відповідних установах і має необхідні дозволи, тому працює повністю на законних підставах.
  2. Законність діяльності. Відносини, пов’язані із діяльністю СП «Грінвуд Хауз», регулюються Конституцією України, нормами Господарського та Цивільного кодексів України,  Законами України: «Про кооперацію», «Про споживчу кооперацію», іншими нормативно-правовими актами України.
  3. Збереження паїв. При оплаті пайових внесків за пайовиком закріплюються не сума, а придбані квадратні метри, тому він не втратить їх, навіть, в разі великої інфляції.
  4. Зворотність внесків. Пайовик може за своїм бажанням в будь-який момент вийти з споживчого товариства, і йому буде повернуто його пайовий внесок. Також пайові внески  можуть повертатися спадкоємцям члена Споживчого товариства.
  5. Прозорість діяльності. Споживче товариство веде облік результатів своєї діяльності, складає статистичну інформацію та адміністративні дані у порядку, встановленому    законодавством,  і несе відповідальність  за їх достовірність.
  6. Наявність надійних партнерів. Репутація СТ «Грінвуд Хауз» підтверджується співпрацею з надійними та стабільними компаніями.