27.05.2017

Новини

02-06-2022

Інвестиційний дохід СК «ГЛІ» у 2021 році

За результатами фінансової діяльності у 2021 році СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» забезпечила своїм клієнтам загальний інвестиційний дохід у розмірі:

 • 11,3% – за договорами страхування у гривні;
 • 4% – за договорами в євро та долар США;
 • 2% – за договорами страхування в золоті.

Виважена стратегія розвитку бізнесу та консервативна політика при розміщенні власних коштів і коштів страхових резервів, що направлена на мінімізацію ризиків та забезпечення надійності, прибутковості та  зворотності інвестицій (у відповідності до вимог законодавства), дозволяють нам демонструвати стабільні та позитивні результати.

У 2021 році портфель інвестиційний вкладень СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» виглядав наступним чином: державні облігації – 33%, банківські вклади (депозити) – 47%, нерухоме майно – 20%.

При вкладенні в банківські інструменти Компанія, як і раніше, керується рівнем фінансової стійкості, кредитним рейтингом (не менше АА за національною рейтинговою шкалою) та репутацією банка-контрагента. При формуванні портфелю цінних паперів визначальною є якість інвестиційних вкладень.

Впевнені, що СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» і в подальшому буде досягати значного рівня прибутку від інвестиційної діяльності, забезпечуючи свої зобов’язання перед клієнтами та максимально можливо збільшуючи їх накопичення.


24-04-2022

З Великоднем!

Вітаємо зі світлим святом Христового Воскресіння!

Великдень – особливе світле свято, воно є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, правди над брехнею. Цей день наповнює серця людей найдобрішими надіями і вірою у краще. А сьогодні це вкрай важливо для українського народу, для яких віра й надія стали міцною опорою в боротьбі за майбутнє країни та за своє життя.

Тож нехай Святий Великдень наповнить наші серця духом надії, надасть енергію, наснагу та радісною звісткою принесе до наших осель довгоочікувану перемогу та мирне небо.

Бажаємо всім доброго здоров’я, міцності сил духовних і тілесних, любові та злагоди.

Молимося за наших захисників! Віримо в перемогу!

Христос Воскрес!


24-02-2022

Важливе повідомлення

Шановні Клієнти та Партнери!

В цей важкий для країни час, головне для нас – це безпека наших клієнтів та співробітників.

Ми продовжуємо працювати, але ведемо свою діяльність дистанційно, з тих місць, де кожний з нас може відчувати себе у безпеці.

З огляду на це, повідомляємо основні моменти нашої роботи та підтримки зв’язку з вами:

 1. Всю кореспонденцію та будь-які питання щодо обслуговування договорів, нарахування доходів, придбання паїв тощо просимо надсилати на електронну адресу info@greenwoodhouse.com.
 2. Відповіді на поточні питання будуть надсилатись якомога швидше. Документи та питання, які потребують вирішення та розгляду, будуть опрацьовані після завершення активних бойових дій.

Крім цього ми внесли важливі зміни у свою діяльність: ТОВ “Грінвудхауз” припиняє надавати послуги громадянам рф та Білорусі.

Віримо в Україну! Слава Україні! Слава ЗСУ!


20-01-2022

СК “ГЛІ” в ТОП-10 компаній зі страхування життя

Згідно висновків аналітиків YouControl СК “Грінвуд Лайф Іншуранс” за підсумками дев’яти місяців 2021 року увійшла до ТОП-10 компаній страхування життя.

СК “Грінвуд Лайф Іншуранс” продемонструвала одні з кращих показників зростання за останні п’ять років і піднялася на три позиції у рейтингу «лайфових» страхових компаній України.

Свої висновки експерти зробили на основі оцінки даних Національного банку України.

Незалежна оцінка — це завжди добрий показник, бо клієнт має об’єктивний і незаангажований погляд на ситуацію. Покращення показників нашої компанії свідчать про надійність СК “Грінвуд Лайф Іншуранс”, а також про якість наших продуктів і успішну інвестиційну політику. Довіра — це найбільший капітал. Тому ми докладаємо щодня максимум зусиль для стабільної роботи компанії в інтересах клієнтів, які нам довіряють”, – зазначив заступник директора ТДВ “СК “Грінвуд Лайф Іншуранс” Василь Скрипник, коментуючи оцінку незалежних аналітиків YouControl.

Підтримка з боку міжнародного інвестора та надійне міжнародне перестрахування створює додаткові гарантії для клієнтів компанії. СК “Грінвуд Лайф Іншуранс” входить до фінансово-інвестиційного холдингу Green Globe Enterprises INC та стала першою в Україні компанією зі страхування життя, яка уклала договір про співпрацю з Hannover Rück SE, що входить до четвірки найбільших перестрахувальних компаній світу.

Загалом, згідно висновків експертів YouControl, ринок страхування життя продовжує зростати. Зокрема обсяг премій life-страховиків щороку стабільно зростає на 17%. Так, за 9 місяців 2021 р. страхові платежі сягнули 4,2 млрд грн, а чистий прибуток склав понад 280 млн грн.

Постійне зростання свідчить, що сьогодні компанії зі страхування життя є одним з кращих способів збереження коштів для забезпечення безтурботної старості.

Нагадаємо, раніше міністр фінансів України С. Марченко заявив, що “сорокалітнім за нинішніх умов не варто розраховувати на пенсію”, якщо вони самостійно не подбають про неї.


31-12-2021

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Щиро вітаємо всіх клієнтів та партнерів з прийдешніми святами – Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо, щоб кожен день в майбутньому році дарував Вам посмішку і частинку добра. Нехай все, що Ви планували, обов’язково збудеться: все те, що хотіли почати, – почнеться, а що хотіли закінчити – закінчиться. Нехай в наступному році ми всі станемо здоровішими, щасливішими, добрішими й уважнішими до оточуючих людей, а світ відкриє нам нові двері.

Нехай цей рік стане особливим і запустить низку довгих років в добробуті і процвітанні!


14-10-2021

З Днем захисника України!

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня в день Покрови Пресвятої Богородиці одночасно з Днем Українського козацтва.

Це свято мужності й самовідданості, свято історії та патріотизму, свято кожного, хто в той чи інший час віддав та віддає свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Ми вітаємо всіх, хто носить високе звання захисника України, та бажає доброго здоров’я на довгі роки, сімейного затишку, невичерпної енергії та миру!

Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців.


10-09-2021

СК «ГЛІ» зайняла 5-у позицію в ТОП-10 за накопичувальним страхуванням життя

Журнал «Insurance TOP» проаналізував піврічну звітність найбільших страхових компаній України і представив підсумки страхового ринку за 1 півріччя 2021 року.

Ринок страхування життя за 6 місяців 2021 року (у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року) зріс на 17,4% з 2,3 млрд. грн. до 2,7 млрд. грн.

СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» за результатами 1 півріччя 2021 року зібрала 48,959 млн. грн. страхових платежів. Темп зростання Компанії склав 22,97%.

З початку 2021 року в СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» було застраховано понад 13,0 тисяч громадян та укладено 18,4 тисяч нових договорів страхування життя. Станом на 30.06.2021 р. Компанія обслуговує понад 45,2 тисяч договорів страхування.

Сума страхових резервів, сформованих СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» для забезпечення платоспроможності за укладеними договорами страхування життя, склала 36,626 млн. грн., що на 2,11% більше, ніж за 2020 рік.

Активи Компанії збільшилися на 1,98% в порівнянні з 2020 роком, і становлять 88,409 млн. грн.

За накопичувальним страхуванням життя СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» зайняла 5-у позицію в ренкінгу Insurance TOP. Також Компанія увійшла в 10-ку лідерів за такими показниками як розмір страхових резервів, обсяг зібраних страхових премій, власний капітал, кількість укладених договорів страхування життя та ін.


24-08-2021

З Днем незалежності України!

Українці! Щиро вітаємо Вас із 30-річчям Незалежності України!

Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, взаєморозуміння, злагоди та успіхів у справах на благо нашої країни. Нехай кожен день вашого життя буде наповнений радістю, родинним теплом і новими здобутками. Нехай ці досягнення стануть міцними цеглинками в будівництві міцної Держави, якою зможуть пишатися наші діти.

Слава Україні!


06-08-2021

За І півріччя 2021 року СК «ГЛІ» зібрала 48,96 млн.грн. страхових премій

СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» за результатами 1 півріччя 2021 року зібрала 48,959 млн. грн. страхових платежів. Темп приросту страхових премій склав 23%.

За 6 місяців 2021 року в СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» було застраховано майже 14,0 тисяч громадян та укладено 18,4 тисяч нових договорів страхування життя. Станом на 30.06.2021 р. в Компанії застраховано понад 38,8 тис. осіб.

Сума страхових резервів СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» складає 36,626 млн. грн., що на 43,89% більше, ніж у 1 півріччі 2020 року.

Активи компанії станом на 30.06.2021 р. становлять 88,409 млн. грн.


28-06-2021

З днем Конституції!

Вітаємо з національним святом – днем Конституції!

Пам’ятаймо, що правова держава починається з особистого прагнення кожного громадянина дотримуватися законів, з відповідальності перед суспільством та уміння користуватися своїми правами, не порушуючи прав інших.

Конституція починається з кожного з нас: !

Нехай ніколи не залишає вас віра в світле майбутнє нашої держави, а досвід, творча енергія, сила і розум будуть спрямовані на благо власної родини і українського народу.

Міцного вам здоров’я, щастя і достатку, любові і миру, успіхів і наснаги, звершення усіх планів та задумів!


31-05-2021

Інвестиційний дохід СК «ГЛІ» у 2020 році

За результатами фінансової діяльності у 2020 році СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» забезпечила своїм клієнтам загальний інвестиційний дохід у розмірі:

 • 12,6% – за договорами страхування у гривні;
 • 4% – за договорами в євро та долар США;
 • 2% – за договорами страхування в золоті.

В інвестиційній діяльності в 2020 році СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» традиційно дотримувалась консервативної політики при розміщенні власних коштів і коштів страхових резервів, що була направлена на мінімізацію ризиків та забезпечення надійності, прибутковості та  зворотності інвестицій (у відповідності до вимог законодавства).

У 2020 році портфель інвестиційний вкладень СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» виглядав наступним чином: облігації ВДП – 56%, банківські вклади (депозити) – 34%, нерухоме майно – 10%.

При вкладенні в банківські інструменти Компанія, як і раніше, керується рівнем фінансової стійкості, кредитним рейтингом (не менше АА за національною рейтинговою шкалою) та репутацією банка-контрагента. При формуванні портфелю цінних паперів визначальною є якість інвестиційних вкладень.

Впевнені, що СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» і в подальшому буде досягати значного рівня прибутку від інвестиційної діяльності, забезпечуючи свої зобов’язання перед клієнтами та максимально можливо збільшуючи їх накопичення.


12-05-2021

СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» за результатами 2020 року показала ріст страхових платежів на 37,85%

СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» за результатами діяльності за 2020 рік зібрала 92,965 млн. грн. страхових платежів. Темп зростання Компанії склав 37,85%. Збільшення показників збору страхових платежів забезпечено укладенням нових договорів накопичувального страхування життя, підвищенням рівня сплати повторних страхових внесків, а також підключенням нових партнерів в секторі банкострахування.

З початку року в СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» було застраховано понад 20,0 тисяч громадян та укладено 21,8 тисяч нових договорів страхування життя. Станом на 31.12.2020 р. Компанія обслуговує понад 51,9 тисяч договорів страхування.

Сума страхових резервів, сформованих СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» для забезпечення платоспроможності за укладеними договорами страхування життя, склала 35,869 млн. грн., що на 31,25% більше, ніж за 2019 рік.

Активи Компанії збільшилися на 1,99% в порівнянні з 2019 роком, і становлять 86,689 млн. грн.

За накопичувальним страхуванням життя СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» зайняла 6-у позиціюв ренкінгу Insurance TOP. Також Компанія увійшла в 10-ку лідерів за такими показниками як розмір страхових резервів, власний капітал, кількість укладених договорів страхування життя та ін.

У 2021 році СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС»  продовжить слідувати курсом забезпечення подальшого ефективного розвитку і високого рівня лояльності клієнтів.


02-05-2021

Зі Святом Великодня!

Вітаємо зі світлим святом Христового Воскресіння!

Нехай панують у вашій родині любов і доброта, турбота один про одного, здоров’я, щастя та взаєморозуміння. Нехай Ваше життя буде наповнене любов’ю і радістю, а над головою буде мирне небо. Давайте цінувати прості речі й події, терпляче ставитися до всього і бути вдячними за все те, що маємо. Щастя знаходиться в наших руках.

Зі Святом Великодня! Христос Воскрес!


30-01-2021

Відбулась зустріч з керівниками партнерів СК «ГЛІ»

26-27 січня в мальовничому місці в Карпатах у Відпочинковому комплексі «Грінвуд» відбулась зустріч керівників партнерів СК «Грінвуд Лайф Іншуранс».

На заході учасники ділися результатами діяльності за 2020 рік, обговорили пропозиції та тактику роботи у 2021 році, розглянули варіанти майбутніх мотивацій та акцій для консультантів та продавців програм страхування життя. Однією з важливих частин зустрічі стало оголошення керівництвом СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» головної Мотивації для партнерів на 2021 рік та представлення головного призу – шикарного червоного автомобіля преміум класу, за який впродовж року будуть змагатись консультанти наших партнерів.

Крім того, протягом 2-денного заходу на усіх учасників очікували зимові дозвілля, відпочинок у комплексі та міні-поїздки по цікавим місцям регіону.

Дружнє плідне спілкування в колі однодумців надало наснаги на подальшу роботу та співпрацю всім учасникам заходу!


12-01-2021

СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» за результатами 9 місяців 2020 року показала ріст страхових платежів на 90,51%

Журнал «Insurance TOP» проаналізував квартальну звітність найбільших страхових компаній України і представив підсумки страхового ринку за 9 місяців 2020 року.

Ринок страхування життя за 9 місяців 2020 року (у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року) зріс на 16,3% до 40,5 млрд. грн.

СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» за результатами 9 місяців 2020 року зібрала 64,618 млн. грн. страхових платежів. Темп зростання Компанії склав 90,51%, що свідчить про те, що СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» залишається лідером українського ринкустрахування за динамікою розвитку продажів програм страхування життя.

Сума страхових резервів СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» склала 27,328 млн. грн., що на 33,11% більше, ніж за 9 місяців 2019 року.

Активи компанії збільшилися на 16,1% в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року, і становлять 85,001 млн. грн.

За накопичувальним страхуванням життяСК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС»займає 5-у позицію в ренкінгу Insurance TOP. Також Компанія увійшла в 10-ку лідерів за такими показниками як розмір страхових резервів, власний капітал, кількість укладених договорів страхування життя та ін. Це найкращим чином демонструє інтенсивний розвиток компанії і зміцнення її позиції на страховому ринку України.


30-12-2020

З Новим 2021 роком!

Вітаємо клієнтів та партнерів з  прийдешніми Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

Нехай 2021 рік виявиться дуже прихильним та щасливим для всіх нас: багатим і барвистим, мирним і яскравим, успішним і перспективним, радісним і захоплюючим! Нехай рік буде наповнений любов’ю близьких і стовідсотковим позитивом.

Під бій курантів, загадайте бажання, і впевнені, що з Вашим прагненням воно неодмінно втілиться в життя!


14-10-2020

З Днем захисника України!

14 жовтня наша країна відзначає аж три свята – День захисника України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, мужність і героїзм, а тому особливо шануються українцями.

Оберегом кожної нації є її культура та духовні цінності, що передалися нам від пращурів. Наші козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею. Звертаючись до неї, вони казали: «Покрий нас чесним своїм Покровом та захисти нас від усякого зла!»

Тож щиро вітаємо всіх козаків, всіх захисників нашої держави із цими славетними святами і бажаємо мирного неба над головою, богатирського здоров’я, незламної волі та здійснення всіх мрій і побажань. Нехай Ваші сила та сміливість завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних!


17-09-2020

СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» за результатами 6 місяців 2020 року показала ріст страхових платежів на 89,41%

Журнал «Insurance TOP» проаналізував річну звітність найбільших страхових компаній України і представив підсумки страхового ринку за 1 півріччя 2020 року.

СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» за результатами 1 півріччя 2020 року зібрала 39,813 млн. грн. страхових платежів. Темп зростання Компанії склав 89,41%, що свідчить про те, що СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» залишається лідером українського ринкустрахування за динамікою розвитку продажів програм страхування життя.

Сума страхових резервів СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» склала 25,455 млн. грн., що на 43,02% більше, ніж у 1 півріччі 2019 року.

Активи компанії збільшилися на 28,3% в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року, і становлять 88,214 млн. грн.

За накопичувальним страхуванням життяСК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС»зайняла 5-у позиціюв ренкінгу Insurance TOP; за загальним обсягом зібраних страхових премій – 7-му позицію. Також Компанія увійшла в 10-ку лідерів за такими показниками як розмір страхових резервів, власний капітал, кількість укладених договорів страхування життя та ін. Це найкращим чином демонструє інтенсивний розвиток компанії і зміцнення її позиції на страховому ринку України.


24-08-2020

З Днем незалежності, Україно!

В день 29-ї річниці незалежності Україною, бажаємо вам взаєморозуміння, злагоди та успіхів у справах на благо нашої Батьківщини. Нехай кожен день вашого життя буде наповнений радістю, дружнім теплом і новими здобутками. Нехай ці досягнення стануть міцними цеглинками в будівництві міцної Держави, якою зможуть пишатися наші діти.


17-08-2020

Відбувся тренінг «Енергія Карпат» для консультантів Школи бізнесу “PROlife”

11-14 серпня 2020 року відбувся супер-тренінг «Енергія Карпат» для фінансових консультантів Школи бізнесу «PROlife». Подія проходила в еко-готелі «GREENWOOD», розташованому в мальовничому куточку Карпат, селі Тухля. Робота в командах, лідерство і вміння розуміти людей – ось теми, над якими йшла робота. Переможців в командній роботі чекав призовий фонд в рамках проекту «Найкращий М2».

Відповідно до локації проведення команди розподілилися на Лисиць, Волків та Ведмедів. У впертій боротьбі 5 подарункових сертифікатів від ШБ «PROlife» виграла команда Лисиць на чолі з капітаном Ольгою Селівановою-Шубіною.

Тренінг «Енергія Карпат» також відвідав Радник з питань управлінської діяльності ТДВ «СК «ГЛІ» Орест Білецький. Він провів чудову екскурсію на гору, де за давньою легендою похований Захар Беркут. Прекрасні водоспади в Кам’янці, відпочинок на березі річки Опір та багато іншого, цікавого та надихаючого було в Карпатах.

«Всі учасники були прекрасні, всі молодці! Ми ще раз пораділи своїй команді і ще більше зміцнили віру в неї. Уперед «PROlife»! До нових вершин! » – натхненно прокоментував подію Керуючий партнер Школи бізнесу «ПРОЛАЙФ» Олег Хмарський.


08-05-2020

СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» направила партію медичних масок в українські лікарні

У ці непрості дні, коли по всьому світу бушує пандемія коронавіруса, медична допомога цінується у багато разів вище. Але часом, не вистачає найпростішого: захисних масок, медичних рукавичок та інших засобів індивідуального захисту.

СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» долучилась до надання благодійної гуманітарної допомоги та направила партію медичних масок в українські лікарні в містах Київ, Львів, Житомир, Біла Церква, Рівне та Дніпро.

Компанія виразила подяку всім своїм партнерам з продажів програм страхування життя, які допомогли оперативно передати медичні маски до пунктів призначення.


17-04-2020

Зі Святом Великодня!

Шановні клієнти та партнери!

Вітаємо Вас зі світлим святом Христового Воскресіння!

Нехай панують у вашій родині любов і доброта, турбота один про одного, здоров’я, щастя та взаєморозуміння. Нехай Ваше життя буде наповнене любов’ю і радістю, а над головою буде мирне небо. Давайте цінувати прості речі й події, терпляче ставитися до всього і бути вдячними за все те, що маємо. Щастя знаходиться в наших руках.

Зі Святом Великодня! Христос Воскрес!


15-04-2020

СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» залишається лідером ринку за темпом зростання

Журнал «Insurance TOP» проаналізував річну звітність найбільших страхових компаній України і представив підсумки страхового ринку за 12 місяців 2019 року.

Ринок страхування життя за 2019 року зріс на 18,4% з 3,9 млрд. грн. до 4,62 млрд. грн.

СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» за результатами 2019 року зібрала 67,44 млн.грн. страхових платежів. Темп зростання Компанії склав 125,1%, що свідчить про те, що СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» вже третій рік поспіль залишається лідером українського ринку страхування за динамікою розвитку продажів програм страхування життя.

Сума страхових резервів СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» склала 24,81 млн. грн., що на 120,22% більше, ніж за 2018 рік.

Активи компанії збільшилися на 107,3% в порівнянні з 2018 роком, і становлять 82,175 млн. грн.

За накопичувальним страхуванням життя СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» зайняла 6-у позицію в ренкінгу Insurance TOP. Також Компанія увійшла в 10-ку лідерів за такими показниками як розмір страхових резервів, власний капітал, кількість укладених договорів страхування життя та ін. Це найкращим чином демонструє інтенсивний розвиток компанії і зміцнення її позиції на страховому ринку України.

На сьогодні Insurance TOP є єдиним відкритим джерелом статистики страхового ринку України.


03-03-2020

СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» за результатами 2019 року показала ріст страхових платежів на 125%

СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» підвела підсумки 2019 року.

Обсяг отриманих страхових платежів склав 67,440 млн. грн Приріст цього показника в порівнянні з 2018 роком (29,960 млн. грн.) склав 125%. Збільшення показників збору страхових платежів викликано активізацією роботи в секторі банкострахування, виведенням на ринок нових продуктів, а також добре відпрацьованої мотиваційною програмою для всіх партнерів з продажів програм страхування життя СК «Грінвуд Лайф Іншуранс».

Активи компанії в 2019 році збільшилися на 107% в порівнянні з 2018 роком, і становлять 82,175 млн. грн.

Сума страхових резервів за 2019 рік склала 24,810 млн. грн., що на 120% більше показника 2018 року (11,266 млн.грн).

Рівень страхових виплат збільшився до 376 023,66 грн.

Чистий прибуток за 2019 рік склав 177 тис. грн.

ТДВ «СК «ГЛІ» продовжує слідувати курсом забезпечення подальшого ефективного розвитку і високого рівня задоволеності і лояльності клієнтів.


30-12-2019

З Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Шановні клієнти та партнери!Від щирого серця вітаємо Вас із прийдешніми Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Будьте здоровими і щасливими, займайтеся тим, що справді любите; надихайтесь на нове, відкривайте світ і себе, здійснюйте свої мрії. Бажаємо ці традиційно світлі свята зустріти у радісній, доброзичливій та теплій атмосфері. І нехай добробут і злагода завжди панують у ваших домівках.

Дякуємо за Вашу довіру та сподіваємось на продовження співпраці у наступному році! Зі святами!


11-11-2019

Відбулось відкриття Комплексу відпочинку GREENWOOD LIFE INSURANCE в Карпатах

9 листопада гостинно відкрив свої двері Комплекс відпочинку GREENWOOD LIFE INSURANCE в Карпатах на березі р. Опір (с. Тухля, Львівська обл.). Першими гостями Комплексу стали директори партнерів СК «Грінвуд Лайф Іншуранс», а також керівництво страхової компанії.

У день відкриття на усіх гостей очікували міні-екскурсія по Комплексу відпочинку, поїздка до заповідника «Водопад Кам’янка», до форельної ферми, урочиста вечеря в місцевому ресторані, а також вечірнє дозвілля на території Комплексу та спілкування в колі однодумців.

Двоповерховий комплекс зі зрубу надає гостям 11 затишних та екологічно чистих номерів (2-х, 3-х, 4-хмісні та один 6-місний), спа-комплекс (лазня, чан, басейн), гриль-куточок та територію дозвілля.

Загальна площа комплексу – 500 м2. Але вже найближчим часом очікується масштабне розширення його території, аби якомога більше бажаючих, клієнтів та консультантів зі своїми сім’ями змогли в будь-який час чудово відпочити, а партнери з продажів СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» – провести навчання для своїх співробітників в мальовничому місці.

Нагадуємо, що Комплекс відпочинку GREENWOOD LIFE INSURANCE було побудовано в рамках проекту «Кращий М2».

Всі клієнти за програмою «Кращий М2» отримають можливість безкоштовного відпочинку на уікенд в Комплексі 1 раз на рік та -30% постійної знижки. Всі інші клієнти та консультанти партнерів СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» отримають -15% постійної знижки на проживання.


24-09-2019

Відкрито дистриб’юторський центр СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» у Львові!

СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» продовжує розширювати територіальну присутність та відкриває двері свого нового дистриб’юторського центра у самому центрі Львова:

79007 Львів, проспект Свободи, 25, офіс 1
тел. +380442226939
info@gli.com.ua

Нагадуємо, що влітку цього року вже було представлено 7 дистриб’юторських центрів СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» в різних містах України. Найближчим часом також очікується відкриття центру в Карпатах.

В будь-якому з цих центрів Компанії клієнти зможуть отримати широкий перелік послуг: від професійної консультації зі страхування життя та оформлення договору страхування життя до надання допомоги при настанні страхового випадку.


16-09-2019

СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» демонструє найбільший темп зростання

Журнал «Insurance TOP» проаналізував піврічну звітність найбільших страхових компаній України і представив підсумки страхового ринку за 6 місяців 2019 року.

Ринок страхування життя за І півріччя 2019 року зріс на 20,7% з 1,733 млрд. грн. до 2,090 млрд. грн.

СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» зайняла 9 місце в ТОП-10 страховиків життя за обсягом страхових премій, зібравши 21,020 млн. грн. Темп зростання Компанії склав 92,5%, що свідчить про те, що СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» є лідером українського ринку страхування за динамікою розвитку продажів програм страхування життя.

Сума страхових резервів СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» склала 17,798 млн. грн., що на 129,36% більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Активи компанії збільшилися на 150,0% в порівнянні з І півріччям 2018 року, і становлять 68,760 млн. грн.

За накопичувальним страхуванням життя – основним видом страхування – СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» зайняла 6-у позицію в ренкінгу Insurance TOP. Також Компанія увійшла в 10-ку лідерів за такими показниками як розмір страхових резервів, власний капітал, кількість застрахованого осіб та ін. Це найкращим чином демонструє інтенсивний розвиток компанії і зміцнення її позиції на страховому ринку України.

На сьогодні Insurance TOP є єдиним відкритим джерелом статистики страхового ринку України.


23-08-2019

З Днем Незалежності України!

Шановні партнери та клієнти! Щиро вітаємо Вас із 28-ю річницею Незалежності України!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, взаєморозуміння, злагоди та успіхів у справах на благо нашої Батьківщини. Нехай кожен день Вашого життя буде наповнений радістю, родинним теплом і новими здобутками. Нехай ці досягнення стануть міцними цеглинками в будівництві міцної Держави, якою зможуть пишатися наші діти.

 


21-08-2019

Новий дистриб’юторський центр СК «Грінвуд Лайф Іншуранс»

СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» продовжує розширювати свою територіальну присутність та представляє контакти свого нового дистриб’юторського центра у Харківській області:

63202 Харківська обл., смт Нова Водолага, вул. Гагаріна, 3
тел. +380999315505

Нагадуємо, що в червні цього року вже було представлено 6 дистриб’юторських центрів СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» в різних містах України, і ще 2 будуть відкриті найближчим часом.

В будь-якому з цих центрів Компанії клієнти зможуть отримати широкий перелік послуг: від професійної консультації зі страхування життя та оформлення договору страхування життя до надання допомоги при настанні страхового випадку.


02-08-2019

Спеціальна пропозиція від Мережі клінік «VIVA» для клієнтів СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС»

Мережа клінік «VIVA» підготувала чудові знижки до 20% для всіх клієнтів СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» та їх близьких.

На сьогодні медична клініка Viva (Віва) – одна з лідерів в напрямку медичного обслуговування жителів міста Києва та Київської обл. Мережа клінік Viva включає в себе 7 багатопрофільних медичних центрів, серед яких: центр хірургії та 4 стаціонарні відділення, а також комфортабельний оздоровчо-реабілітаційний комплекс «Сосни».

Серед послуг і можливостей клінік мережі «Віва» можна виділити поліклінічний прийом для дорослих і дітей, швидку допомогу, стаціонар та хірургію, травмпункт, діагностику (УЗД, КТ, рентген, функціональна, лабораторна, променева діагностика), вакцинацію, транспортування хворих, виїзні послуги та багато іншого.

Для клієнтів СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» надаються наступні знижки:

 • Консультації та прийом лікарів – 20%;
 • Лікарські послуги та процедури – 20%;
 • Діагностика – 20%;
 • Сестринські процедури – 20%;
 • Виїзні послуги – 20%;
 • Аналізи – 10%.

Щоб скористатися пропозицією, клієнту необхідно під час запису візиту в клініку повідомити оператору Контакт-центру Мережі клінік VIVA, що він є страхувальником/застрахованим в СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС».

З більш детальним переліком знижок та процедурою їх отримання можна ознайомитись на сайті https://gli.com.ua/promo


 19-07-2019

СК «Гринвуд Лайф Иншуранс» вводит третий объект для реализации программы «Лучший М2»

Программа «Лучший М2» получила очень позитивную динамику продаж, поэтому СК «Гринвуд Лайф Иншуранс» вводит дополнительный объект для реализации — Гостинично-ресторанный комплекс «Нова Диброва».

Комплекс площадью 1,5 га расположен в сосновом лесу в с. Великоселки в Львовской области, что всего в 30 минутах езды до м. Львов.

Кроме 2-этажного здания с рестораном и гостиницей, которые планируется реконструировать и обновить, на объекте также размещены баня на дровах, беседки возле леса, два бассейна по 10 метров (закрытый и открытый летний), а также обустроеные футбольные, баскетбольные, волейбольные и детские площадки.

Общая площадь комплекса для реализации программы «Лучший М2» — 1250 м2. Сегодня можно приобрести квадратные метры по цене 8000 грн./м2.

Начало реконструкции: II квартал 2020 года.
Прогнозируемый срок окончания реконструкции: IV квартал 2021 года.

Дивиденды от сдачи в аренду квадратных метров данного объекта — от 3000 грн./год за 1 м2 (при занятости комплекса хотя бы 200 дней в году).

Более подробную информацию уточняйте у финансовых консультантов партнеров по продаже СК «Гринвуд Лайф Иншуранс».


27-05-2019

Увага! Повідомлення про зміни в найменуванні СК “Грінвуд Лайф Іншуранс”!

Завершився процес зміни організаційно-правової форми СК «Грінвуд Лайф Іншуранс», а саме:  Приватне акціонерне товариство «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» було перетворено в ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» (скорочено – ТДВ «СК «ГЛІ»).

27 травня 2019 року проведено державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, і зареєстровано Статут Компанії в новій редакції.

Всі укладені договори від імені ПрАТ «СК «ГЛІ», залишаються чинними. Новостворені документи Компанії (договори, поліси, додаткові угоди, довіреності та ін.) з 28 травня 2019 року оформлюються із використанням нового найменування Компанії. Старі бланки заяв на укладення договорів добровільного страхування будуть дійсними для використання до 28.08.2019 р.

Адреса та реквізити Компанії залишаються без змін.

Наголошуємо, що ні реорганізаційні процеси, ні зміни в назві Компанії ніяк не впливає на нашу роботу та виконання нами зобов’язань перед клієнтами та партнерами. Компанія продовжує і далі віддано працювати на благо наших клієнтів.


20-03-2019

СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» за результатами 2018 року показала ріст страхових платежів на 215%

СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» підвела підсумки 2018 року.

Обсяг отриманих страхових платежів склав 29,960 млн. грн. Приріст цього показника в порівнянні з 2017 роком (9,489 млн. грн.) склав 215,72%. Збільшення показників збору страхових платежів викликано залученням кількох ключових партнерів з продажу програм страхування життя, активізацією роботи в секторі банкострахування, виведенням на ринок інноваційних продуктів, а також добре відпрацьованої мотиваційною програмою для всіх партнерів СК «Грінвуд Лайф Іншуранс».

Активи компанії в 2018 році збільшилися на 125,11% в порівнянні з 2017 роком, і становлять 39,647 млн. грн.

Сума страхових резервів за 2018 рік склала 11,266 млн. грн., що на 205,56 % більше показника 2017 року (3,687 млн.грн).

Чистий прибуток за 2018 рік склав 390 тис. грн.

«2018 рік для всього українського ринку страхування став роком чергової перевірки на міцність. Для збереження позицій страхової компанії потрібні тверда фінансова основа і якісний розвиток. Сьогодні потрібно швидко адаптуватися, знаходити інноваційні рішення і завжди орієнтуватися на потреби клієнта. Ми сформували команду однодумців, яка завжди відрізнялась новаторським духом та наполегливістю у досягненні визначених цілей. Це прямо впливає на якість роботи і, звичайно, на результати діяльності Компанії. Мені приємно бачити, що СК «ГЛІ» за такий короткий час увійшла в ТОП-10 страховиків життя за обсягами страхових премій та зарекомендувала себе з професіональної сторони, що підтверджується довірою до нас як з боку клієнтів, так і з боку партнерів. Ми впевнено дивимось в майбутнє та рухаємось вперед» – прокоментував Боріслав Бобан, керівник СК «Грінвуд Лайф Іншуранс».


07-03-2019

З 8 Березня!

Любі жінки!

Щиро вітаємо Вас з Міжнародним жіночим днем! В це чудове свято бажаємо Вам любові та теплоти від рідних сердець, уваги та захоплення від оточуючих, задоволення і насолоди від життя, приємних сюрпризів та добрих подарунків від долі. Бажаємо справжнього жіночого щастя і нев’янучої чарівної краси!


14-02-2019

Зміна організаційно-правової форми СК “Грінвуд Лайф Іншуранс”

Шановні клієнти та партнери,

Повідомляємо, що 10 січня 2019 року на позачергових загальних зборах акціонерів ПрАТ «СК «ГЛІ» було прийняте рішення змінити організаційно-правову форму Компанії, а саме прийняте рішення про припинення Приватного акціонерного товариства «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» шляхом перетворення вТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС».

У зв’язку з вищевказаним перетворенням була створена Комісія з припинення (Правління відкликано), на яку покладено всі функції та обов’язки Правління.

Процедура перетворення відбувається згідно з усіма вимогами законодавства України та завершиться на початку травня 2019 року. До закінчення процедури перетворення Компанія працює у формі приватного акціонерного товариства.

Наголошуємо, що реорганізаційні процеси та зміни ніяк не вплинуть на нашу роботу та виконання нами зобов’язань перед клієнтами та партнерами. Компанія продовжує працювати у звичному режимі.


30-12-2018

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні клієнти та партнери!

Від щирого серця вітаємо Вас з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо, щоб кожен день в майбутньому році дарував Вам посмішку і частинку добра. Нехай все, що Ви планували, обов’язково збудеться: все те, що хотіли почати, – почнеться, а що хотіли закінчити – закінчиться. Нехай в наступному році ми всі станемо щасливішими, добрішими й уважнішими до оточуючих людей, а світ відкриє нам нові двері.

Нехай цей рік стане особливим і запустить низку довгих років в добробуті і процвітанні!


20-12-2018

СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» за результатами 9 місяців 2018 року показала ріст страхових платежів на 232,24%

СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» підвела підсумки за 9 місяців 2018 року.

Обсяг отриманих страхових платежів склав 17,843 млн. грн. Приріст цього показника в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року (5,371 млн. грн.) склав 232,24%.

Сума страхових резервів склала 9,520 млн. грн., що на 46% більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

Активи компанії збільшилися на 118,5% в порівнянні з 9 місяцями 2017 року, і становлять 36,655 млн. грн.

Згідно Insurance ТОР за підсумками 9 місяців 2018 року СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» залишається в ТОП-10 страховиків життя за такими показниками як обсяг страхових премій,  розмір страхових резервів, власний капітал, кількість застрахованого осіб та ін. За накопичувальним страхуванням життя – основним видом страхування – СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» займає 7-у позицію в ренкінгу Insurance TOP. Також Компанія залишається лідером українського ринку страхування за темпом розвитку продажів програм страхування життя.

СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» інтенсивно розвивається і  зміцнює свої позиції на страховому ринку України.


08-11-2018

Реконструкція комплексу відпочинку в Карпатах

Наприкінці вересня поточного року СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» розпочала реконструкцію комплексного об’єкту зі зрубу, розташованого на березі річки в мальовничих Карпатах (с. Тухля, Львівська обл., 6 км до гірськолижного курорту Славське).

На базі цього об’єкту планується створити готельно-курортний комплекс, який стане не тільки чудовим місцем дозвілля для консультантів та клієнтів страхової компанії, але й місцем проведення виїзних навчальних заходів для партнерів СК «Грінвуд Лайф Іншуранс».

На початковому етапі реконструкції вже проведена розробка проектно-кошторисної документації, отримано дозвільну документацію на реконструкцію, прокладені інженерні мережі та розпочато  будівельно-монтажні роботи. В подальшому планується провести роботи щодо закупівлі необхідного обладнання та меблів, а також створення сучасного благоустрою території комплексу.

Впевнені, що завдяки екологічним перевагам та вигідному розташуванню цей відпочинковий комплекс стане улюбленим місцем наших клієнтів та партнерів.


19-09-2018

СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» показала найбільший темп зростання

Журнал «Insurance TOP» проаналізував квартальну звітність найбільших страхових компаній України і представив підсумки страхового ринку за 1 півріччя 2018 року.

Ринок страхування життя за 6 місяців 2018 року зріс на 39,2% з 1,245 млрд. грн. до 1,733 млрд. грн.

СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» увійшла в ТОП-10 страховиків життя за обсягом страхових премій, зібравши 10,920 млн.грн. Темп зростання Компанії склав 583,93%, що свідчить про те, що СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» є лідером українського ринку страхування за динамікою розвитку продажів програм страхування життя.

За накопичувальним страхуванням життя – основним видом страхування – СК «ГРІНВУД ЛАЙФ ІНШУРАНС» зайняла 7-у позицію в ренкінгу Insurance TOP. Також Компанія увійшла в 10-ку лідерів за такими показниками як розмір страхових резервів, власний капітал, кількість застрахованого осіб та ін. Це найкращим чином демонструє інтенсивний розвиток компанії і зміцнення її позиції на страховому ринку України.

Сьогодні Insurance TOP є єдиним відкритим джерелом статистики страхового ринку України.


10-09-2018

Кредитна опція для клієнтів СК «Грінвуд Лайф Іншуранс»

З серпня 2018 року почала діяти унікальна опція для всіх клієнтів СК «Грінвуд Лайф Іншуранс», яка дозволяє без будь-якого початкового внеску забезпечити себе та своїх близьких страхуванням життя та створити власну гарантовану пенсію.

Кошти на страховий внесок за кредитною опцією надаються за рахунок банка-партнера на пільгових умовах – 4 місяці без сплати будь-яких процентів. Крім того, є можливість обрати іншу кредитну програму, умови якої будуть відповідати бажанням клієнта в найбільшій мірі.

Кредитування діє для будь-якого страхового продукту СК «Грінвуд Лайф Іншуранс».

Переваги кредитної опції:

 • Сума кредиту – від 1 000 до 70 000 грн.
 • Без першого внеску.
 • 0% щомісячної комісії впродовж 4-х місяців.
 • Термін кредитування/розстрочки: від 1 міс. – до 36 міс.
 • Зручний графік і спосіб погашення кредитної суми.
 • Дострокове погашення – в будь-який час та без будь-яких штрафних санкцій.

Партнер по кредитуванню програм страхування СК «ГЛІ» – ПАТ «Альфа-Банк».

Деталі запитуйте у фінансових консультантів партнерів з продажів СК «Грінвуд Лайф Іншуранс».

Не відкладайте прийняття важливих рішень!


23-08-2018

Вітаємо з Днем Незалежності України!

Шановни клієнти та партнери!

Щиро вітаємо Вас із 27-ю річницею Незалежності України! ️

Бажаємо взаєморозуміння, злагоди та успіхів у справах на благо нашої Батьківщини. Нехай кожен день Вашого життя буде наповнений радістю, родинним теплом і новими здобутками. Нехай ці досягнення стануть міцними цеглинками в будівництві міцної Держави, якою зможуть пишатися наші діти!


21-08-2018

СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» за результатами 6 місяців 2018 року показала ріст страхових платежів на 583,8%

СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» підвела підсумки за І півріччя 2018 року.

Обсяг отриманих страхових платежів склав 10,920 млн. грн. Приріст цього показника в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року (1,597 млн. грн.) склав 583,8%.
Сума страхових резервів склала 7,760 млн. грн., що на 1023% більше, ніж за аналогічний період 2017 року.
Активи компанії збільшилися на 83,6% в порівнянні з І півріччям 2017 року, і становлять 27,500 млн. грн.

Збільшення показників збору страхових платежів викликано залученням ще кількох ключових партнерів з продажу програм страхування життя, активізацією роботи в секторі банкострахування, виведенням на ринок інноваційних продуктів, а також добре відпрацьованої мотиваційною програмою для всіх партнерів СК «Грінвуд Лайф Іншуранс».


09-01-2018

Завершено процес переходу на удосконалену ІТ-платформу

З радістю інформуємо, що 05.01.2018 завершено процес переносу існуючих кабінетів за програмою «Кращий М2» на більш удосконалену ІТ-платформу, що суттєво підвищить безпеку системи, а також зробить систему «Кращий М2» більш гнучкою для додаткових налаштувань.

Разом з тим, відбулись деякі оновлення в функціоналі кабінетів, а саме налаштована взаємодія кабінетів «Кращий М2» з кабінетами «Greenwell».

Відтепер з’явилась можливість продавати М2 за гріни з системи «Greenwell», при цьому вартість продажі М2 в грінах розраховується за актуальним курсом гріна.

Відповідно в кабінетах «Greenwell» також додано функціонал покупки М2. Даний розділ дозволяє купити квадратні метри за програмою “Кращий М2” за кошти з консультантского гаманця (гріни). Вартість М2 в грінах розраховується за актуальним курсом грінів в системі.

Впевнені, що кожен користувач зможе скористатися практичною зручністю і всіма перевагами оновленого функціоналу.


09-01-2018

Впроваджується додатковий об’єкт для реалізації програми «Кращий М2» в Карпатах

Двоповерховий комплекс зі зрубу розташований в мальовничих Карпатах в с. Тухля (Львівська обл.), на березі р. Опір.

Завдяки екологічним перевагам та вигідному розташуванню (до гірськолижного курорту Славськ – 6 км) планується реконструкція об’єкту під готельно-курортний комплекс на 7 номерів, СПА-комплексом (лазня, чан), територією дозвілля та прокатом велосипедів і лижного спорядження.

Загальна площа комплексу – 500 м2. Сьогодні можна придбати квадратні метри за ціною 7500 грн./м2 .

Плановий строк здачі: 01.12.2018.

З точки зору інвестицій – це не тільки фінансово-вигідна інвестиція для Вас та Вашої родини, а також інвестиція в здорове майбутнє, адже кожному власнику квадратних метрів в с. Тухля щороку надається безкоштовний відпочинок в комплексі для сім’ї на 3 дні/2 ночі.

Дивіденди від здачі в оренду квадратних метрів даного об’єкту – біля 3000-5000 грн./рік за 1 м2 (при зайнятості комплексу хоча би 200 днів на рік).

Більш детальну інформацію уточнюйте у фінансових консультантів наших партнерів з продажу.


28-12-2017

Вітаємо з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» від щирого серця вітає Вас з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Нехай Новий Рік прийде з радісними подіями, теплими зустрічами і турботою близьких людей – з тим, що називається простим словом – «щастя»! Радійте, дивуйтесь, захоплюйтесь, насолоджуйтесь, кохайте, живіть довго та щасливо!

Веселих свят!


16-12-2017

Створено Національну Асоціацію Фінансових Брокерів

23 листопада 2017 року була зареєстрована Національна Асоціація Фінансових Брокерів (НАФБ). Асоціацію було створено в якості добровільної неприбуткової некомерційної організації з метою координації дій та об’єднання зусиль Членів Асоціації для сприяння розвитку страхового бізнесу та досягнення умов для найбільш ефективної діяльності кожного з учасників.

Основні задачі НАФБ:

 • Об’єднання спільних зусиль учасників, їх взаємодія та обмін досвідом.
 • Відстоювання інтересів учасників перед різними суб’єктами страхового та фінансового ринків.
 • Допомога в підготовці кваліфікованих кадрів в сфері фінансового консультування, проведення навчальних заходів, а також сертифікація фахівців.
 • Законодавчі ініціативи в сфері страхування.
 • Представлення інтересів страхових брокерів перед різними державними органами.

До складу НАФБ увійшли 6 українських компаній, діяльність яких пов’язана з наданням консультаційних послуг та реалізацією програм страхування життя, а саме: Школа Бізнесу «PRO life», компанія «Убезпечення Майбутнього», ТОВ «Інвестиційний Фінансовий Брокер», компанія «ФінАналітика», ТОВ «Іст Брокер ЮЕЙ» та компанія «SNAMI Finance».

НАФБ є відкритою для вступу нових членів та підтримує ініціативу об’єднання зусиль брокерської спільноти та інших учасників страхового ринку України при здійсненні взаємодії з органами держрегулювання, а також в питаннях удосконалення страхового законодавства України.


09-11-2017

Навчальний захід для партнерів СК «ГЛІ»

08.11.2017 в офісі страхової компанії відбувся навчальний семінар, в якому взяли участь відразу декілька партнерів з продажів програм страхування СК «ГЛІ», а саме: консультанти та керівники брокерів ТОВ «Убезпечення Майбутнього», «ФінАналітика», ШБ «PRO life», ТОВ «Інвестиційний Фінансовий Брокер» та ТОВ «Іст Брокер ЮЕЙ».

В першій частині заходу керівництво СК «ГЛІ», в особі Голови Правління Боріслава Бобана та його Першого заступника Василя Скрипника, провели презентацію страхової компанії, поділились її новинами, планами, та ще раз нагадали про основні мотиваційні акції, які наразі проводить СК «ГЛІ» для своїх партнерів з продажів.

Друга частина семінару була присвячена всім страховим продуктам, які пропонує СК «ГЛІ»: «My life», «Rich life», «Happy life», «Кращий М2» та «Greenwell».

Навчальний захід пройшов в плідному та конструктивному руслі. Учасники отримали багато цікавої та важливої інформації, яка зарядила до подальшої роботи та удосконалила їх професіоналізм.


01-09-2017

З Днем Знань!

Сьогодні важливий день – день старту до нових відкриттів і великих знань. Знання роблять людину сильнішою, мудрішою, добрішою, допомагають відкривати нові істини, робити наукові відкриття і твердо йти по життю. Нехай ніколи ваш розум не відмовляється від нових знань, умінь і завжди прагне до пізнання і мудрості

Пам’ятайте, що ніколи не пізно вчитися. З малого кроку завжди починається великий шлях! Зі святом!


24-08-2017

З Днем Незалежності, Україно!

Щиро вітаємо всіх українців із Днем Незалежності!

Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, нехай мрія про краще майбутнє окриляє нас на нові звершення, на нові добрі починання.

Миру і злагоди у нашому спільному домі!


10-08-2017

Стартувала співпраця з ПАТ «Банк інвестицій і заощаджень»

СК «ГЛІ» розпочала співпрацю з новим партнером в сфері банківського страхування – ПАТ «Банк інвестицій і заощаджень». Партнерство банку і страхової компанії буде відбуватися в рамках страхування життя і працездатності позичальників банку.

Програма страхування позичальників кредиту дозволить клієнту відчути себе захищеними і впевненими у власній незалежності від обставин. Якщо в результаті нещасного випадку або непрацездатності обслуговування кредиту неможливо, страхова компанія погасить заборгованість перед банком.

Разом з тим, укладання договорів страхування СК «ГЛІ» не тільки забезпечить страховий захист клієнтам банку, але й дозволить зменшити фінансові ризики ПАТ «Банк інвестицій і заощаджень».

ПАТ «Банк інвестицій і заощаджень» – створений в 2005 році, як універсальна банківська установа, що обслуговує приватні особи, корпоративний, а також малий і середній бізнес. Регіональна мережа Банку налічує 26 відділення. Банк є Членом Асоціації «Перша Фондова Торгова Система»; учасником міжнародної платіжної системи SWIFT; Асоційованим членом Міжнародної платіжної системи Visa International; Членом об`єднаної банкоматної мережі «АТМоСфера»; Членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Реєстрація Національного банку України № 300 від 09.08.2005 року.


11-07-2017

Зустріч керівництва СК «ГЛІ» з партнерами

22.06.2017 в Києві в готелі  «Fairmont Grand Hotel» відбулась зустріч керівництва та представників акціонерів СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» з керівниками 10 партнерів з продажів програм страхування життя.

Сторони обговорили стратегію діяльності групи GGE inc., актуальні теми щодо розвитку бізнесу в Україні та за кордоном, а також питання стосовно нових продуктів СК «ГЛІ».

«Ми прийшли в Україну не на рік, не на три і, навіть, не на 10. Ми прийшли надовго. Ми хочемо будувати тут бізнес, який можна було б сміливо назвати сімейним», – підкреслили представники акціонерів на зустрічі.

В продовження дня керівники партнерів з продажів отримали чудову нагоду відвідати будівничий комбінат «Прогрес», який є одним з головних партнерів СК «ГЛІ» з реалізації проекту «Кращий М2».


04-07-2017

СК “ГЛІ” запускає сервіс онлайн-оплати платежів

СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» запускає сервіс онлайн-оплати страхових внесків на сайті   https://gli.com.ua/pay.

Відтепер здійснити страховий платіж можна банківською карткою VISA і MASTER CARD в будь-якому місці перебування при наявності доступу до мережі Інтернет. Оплата здійснюється без комісії.

Впевнені, що клієнти та фінансові консультанти партнерів з продажів скористаються практичною зручністю та всіма перевагами даної послуги.

Більш детальну інформацію про здійснення платежів, в т.ч. онлайн-платежів, можна отримати на сайті СК «ГЛІ» в розділі «FAQ – ОПЛАТА ДОГОВОРУ»: https://gli.com.ua/ua/faq


28-06-2017

З Днем Конституції!

Щиро вітаємо всіх громадян з загальнодержавним святом – Днем Конституції України!

Конституція України закріплює незалежність нашої країни, в якій життя, здоров’я та безпека людини, її честь та гідність є найвищою соціальною цінністю.

Завдяки їй у нас є можливість створити розвинуте громадянське суспільство. Давайте докладемо всіх зусиль для формування вільної, справедливої спільноти, та побудови потужної та заможної держави на демократичних і правових засадах.

Тож, від щирого серця ми бажаємо вам злагоди, добробуту, процвітання та світлого майбутнього!


12-05-2017

Стартують продажі програми “Кращий М2”

Стартують продажі квадратних метрів за спільним проектом СТ «Greenwood House» з СК «Грінвуд Лайф Іншуранс» – «Кращий М2».

Це фінансовий продукт, який не тільки забезпечить Вас необхідною комерційною площею, але й дозволить Вашим інвестиціям вигідно працювати на Вас!

Деталі продукту запитуйте у партнерів з продажу СК  «Грінвуд Лайф Іншуранс».